novinky
Poslední novinky     Novější novinky     Starší novinky     Nejstarší novinky
29.4.2006
Pro Athoska přijela jeho nová panička. Loučení bylo těžké, ale jsme si jisté, že našemu malému hřebečkovi nic nechybí! Přejeme oběma hodně zdraví a společných radostných chvil.

11.3.2006
Rodinu našich zvířátek rozšířila šestiletá oslice Tatranka.

 
Login
 

Farma Čapí Letka

KDO JSME?

Kdo jsme?

Jsme ekologická farma zaměřená na ekoturistiku a chov huculských koní a českých koz. U nás uvidíte spokojená zvířátka, která mají dostatek volnosti a moře lásky.
Více

UBYTOVÁNÍ A REKREACE

Ubytování

Ubytování pro rodiny i skupiny ve dřevem obložených domcích, při lepším počasí ubytování v mobildomě a v obytném sudu, případně v podsadových nebo vlastních stanech.
Více

DĚTSKÉ TÁBORY

Tábory

V našem tábořišti, které je součástí Farmy, pořádáme už od roku 2001 dětské tábory. Během táborů jsou děti v kontaktu s ochočenými zvířátky z farmy, hrají hry, mohou si vychutnávat jízdu na koních, poznávat krásné okolí na kolech nebo tančit. Tábory jsou bez mobilních telefonů.

Aktuální nabídku táborů najdete v sekci Chystané akce

PROHLÍDKA FARMY

Na Farmě si můžete prohlédnout naše zvířátka, pohladit a nakrmit kozy, pozorovat huculské koně, vyfotit se s oslíky Tatrankou a Delisou, pomazlit pejsky, kočičky a morčátka, pozorovat slepice s kuřátky, kachny s kachňátky a husy s housátky, za ušima podrbat prasátka.

Prohlídky jsou v červnu každou sobotu, v červenci a v srpnu každý den - ve 14, v 15 a v 16 hodin, vstupné: 50,- Kč dospělí a 30,-Kč děti.
Ve všední dny pořádáme prohlídky a programy pro školy a školky - zamluvte si termín včas!
Celý areál je nekuřácký!

SÝRÁRNA S PRODEJNOU

Tvaroh

Bio mléko od našich kraviček a koz zpracováváme v sýrárně přímo na farmě, vyrábíme různé sýry, jogurty, tvaroh, máslo, vše podle tradičních receptů a s láskou. Prodáváme i celozrnnou mouku, ručně vyráběná mýdla a prací gely a Bio vajíčka. Otevřeno během července a srpna každý den od 15 do 17h, jiné měsíce po předchozí domluvě.