novinky
Poslední novinky     Novější novinky     Starší novinky     Nejstarší novinky
29.4.2006
Pro Athoska přijela jeho nová panička. Loučení bylo těžké, ale jsme si jisté, že našemu malému hřebečkovi nic nechybí! Přejeme oběma hodně zdraví a společných radostných chvil.

11.3.2006
Rodinu našich zvířátek rozšířila šestiletá oslice Tatranka.

 
Login
 

Kdo je Čapí letka?

Děti s hříbátkem Čapí letka je pojem, pod kterým si můžete představit mnoho věcí: Dospělým a příznivcům aktivní turistiky se vybaví ekologická farma, která nabízí ubytování v dřevem obložených domcích nebo stanech. Během léta mohou na farmu přijet rodiny i skupiny strávit krásný den plný nezapomenutelných zážitků nebo poklidnou dovolenou.

Pro děti zase Čapí letka znamená skupinu kamarádů, kteří se rádi smějí a rádi si hrají. Společně si totiž užíváme krásné chvíle při hrách a ježdění na koních.

V červenci a srpnu pořádá Čapí letka tábory, na kterých se děti baví, setkávají se starými i novými kamarády, účastní her, výletů a mnoha dalších činností, které je zajímají. Jezdíme na koních a na kolech, staráme se o zvířátka, učíme se dojit, péct výborný kváskový chléb, poznáváme bylinky, meleme mouku.

panorama

kone Čapí letka má vlastní tábořiště o rozloze 3 ha na okraji malebné vesničky Mokřice nedaleko Orlické přehrady. Bylo vybudováno v roce 2003, v souladu s přísnými hygienickými normami. Skládá se ze dvou dvoupatrových zděných domků s vlastní koupelnou a WC, podsadových stanů a zděných koupelen a WC. Tábořiště je v objektu koňské farmy, kde kromě huculských koníků bydlí také oslice Tatranka a Delisa, kozy s kůzlátky, 2 kravky, pejskové, kočičky, slepice. Farmu obývají také hodní lidé - zakladatelky Čapí letky Lucka a Marta Čápovy s Adámkem, Filípkem, Matýskem a Maruškou.

Teď, když už víte, co je Čapí letka, podívejte se na budoucí i proběhlé akce.